Budujemy halę magazynową od podstaw

0
321
Budujemy halę magazynową od podstaw

Przedsiębiorcy, którzy zajmują się produkcją i sprzedażą swoich towarów potrzebują odpowiedniego zaplecza w celu składowania swoich wyrobów. Bardzo dobrym rozwiązaniem są solidne i wytrzymałe konstrukcje ze stali. Tego typu obiekty znacznie przewyższają przestarzałe budowle, wznoszone tradycyjnymi metodami, ponieważ są nowoczesne, funkcjonalne i ściśle dopasowane do potrzeb Inwestora. Pomieszczenie do magazynowania towarów ze stali to idealne rozwiązanie, ponieważ można w nim bezpiecznie składować towary i uchronić je przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

Budowa hali magazynowej krok po kroku

Przed wykonaniem projektu i procesem budowy przedsiębiorca musi wybrać lokalizację pod budowę działki i spełnić warunki zagospodarowania terenu i ochrony środowiska, wykonać badanie gruntu, uzyskać pozwolenie na budowę i przyłącza. Następnie trzeba wybrać dobrego Wykonawcę, który zajmie się stworzeniem projektu, przygotuje prefabrykaty stalowe i zabezpieczy je, wykona odpowiednie posadzki przemysłowe, dostosowane do specyfikacji terenu, a na końcu zmontuje halę. Wysokiej klasy Wykonawca zajmie się również budową fundamentów, montażem obudowy, stolarką budowlaną, świetlikami, drzwiami, oknami i bramami. Podejmując decyzję o budowie hali magazynowej warto skorzystać z oferty firmy Kobexstal, która oferuje takie kompleksowe usługi: https://www.kobexstal.pl/pl/hale/hale-magazynowe/

Hala magazynowa – co proponujemy?

Hale stalowe przeznaczone na magazyn dopasowujemy dokładnie do wizji i wymagań Inwestora. Proponujemy budowlę budynków większych, niż 450 m2, przy czym w przypadku gdy przedsiębiorca potrzebuje niewielkim rozmiarów halę, informujemy, że najmniejsza wykonana przez na konstrukcja ma wymiary 15m x 30m x 5m. Kolejnym krokiem jest ustalenie wymiarów hali i dostosowanie jej do specyfiki składowanych towarów i innych czynników, takich jak np. utworzenie ciągu komunikacyjnego dla poruszających się wewnątrz hali ciężarówek. Końcowym etapem jest wykonanie projektu, który powstaje w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie.

Popularne i sprawdzone rozwiązania

Nasza firma Kobexstal oferuje ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie, a jest nim konstrukcja na bazie dwuteownika gorącowalcowanego, bez i ze stalowym ściągiem pomiędzy wiązarami z dachem dwuspadowym o szerokości do 36 metrów Innym bardzo dobrym wariantem jest konstrukcja kratowa, sprawdzająca się w przypadku szerszych obiektów z płaskim dachem.

Budowana przez nas hala magazynowa może poosiadać różne rodzaje obudowy, które posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne. Zajmujemy się także dopasowaniem wszelkich otworów, takich jak świetliki i okna, bramy i drzwi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here