Mydło w piance czy w płynie – co wybrać?

0
331
Mydło w piance czy w płynie - co wybrać?

W publicznych toaletach zwykłe mydło zastępowane jest najczęściej specjalnymi dozownikami na mydło w piance albo płynie. Oba rozwiązania mają swoje zalety i wady, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie dokonać udanego zakupu.

Moda na mydło z dozowników

Mydło z dozowników jest bardzo higienicznym rozwiązaniem, dlatego też wielu przedsiębiorców korzysta z jego dobrodziejstwa. Mydło w piance lub płynie nie kumuluje na swojej powierzchnie niebezpiecznych dla zdrowia bakterii i zarazków. Mydła tego typu szczelnie zamknięte są w specjalnych podajnikach lub dozownikach, dzięki czemu wygodnie i bezpiecznie można z nich skorzystać.

Sporą wadą zwykłego mydła z kostce jest przede wszystkim to, że niestety gromadzi ono wilgoć. Mydło z podajników jest wydajniejsze, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Mydło w piance czy w płynie – co wybrać?

W dzisiejszych czasach zdecydowana większość przedsiębiorców stawia jednak na mydła w piance, które są zdecydowanie bardziej wydajne niż konkurencyjne mydło w płynie. Produkt ten idealnie sprawdzi się w ośrodkach zdrowia, placówkach oświatowych i wielu innych instytucji publicznych, w których kwestie ekonomiczne odgrywają bardzo ważną rolę.

Mydło w piance coraz częściej można spotkać również w hotelach i lokalach gastronomicznych. Spowodowane jest to oczywiście tym, że produkt ten zapewnia doskonałą efektywność i higienę, przy znacznie mniejszym zużyciu wody i samego wkładu.

Olbrzymie oszczędności wody

W dzisiejszych czasach jest moda nie tylko na ekonomiczne, ale również i ekologiczne technologie, dlatego też mydło w piance cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Piankowe mydło w pierwszej fazie przechodzi przez specjalny mechanizm spieniający, który doskonale napowietrza mydło i tym samym znacząco zwiększa jego objętość.

Dzięki gęstej konsystencji spienionego mydła, można błyskawicznie umyć dłonie, bez potrzeby korzystania z wody. Dzięki piance skóra jest lepiej nawilżona i nie podrażnia się tak bardzo. Dozowniki tego typu sprawdzą się również w tych pomieszczeniach, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do wody i zlewu. Wodę można zastąpić zwykłymi ręcznikami papierowymi albo specjalnymi chusteczkami nawilżającymi.

Mydło w pianie znajdziesz w ofercie E-hihiena24.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here