Zabawki na plażę dla dzieci

0
144
zabawki na plażę dla dzieci

Nie pozwól, aby ryzyko oparzeń słonecznych i pokrytych piaskiem przestrzeni uniemożliwiło ci wyjście na plażę z rodziną tego lata. Każdy problem da się rozwiązać. Oto kilka porad, których zastosowanie sprawi, że dzień na plaży z dzieckiem będzie udany.

Jak przygotować się na plażę?

zabawki na plażę dla dzieciKup mini nadmuchiwany basen i parasol plażowy (niektóre baseny mają je nawet wbudowane), aby dziecku było chłodno oraz żeby przebywało w miarę ograniczonej powierzchni. Jest to szczególnie przydatne w przypadku małych, raczkujących już dzieci i niemowląt, które wkładają w usta wszystko, łącznie z piaskiem i kamieniami. Zapakuj zwilżony ręcznik, aby ułatwić czyszczenie. Zwilż mały ręcznik do rąk i zawieś go na pręcie na parasolu plażowym. Użyj go, aby wytrzeć małe dłonie i twarze po przekąsce i kiedy dziecko je. Załaduj swój kosz na pranie. Zapakuj sprzęt plażowy do kosza na bieliznę. Jeśli masz młodsze dziecko, wyrównaj koszyk dodatkowymi miękkimi ręcznikami i użyj go jako gondoli do drzemek na plaży. Trzymaj kosz w cieniu, gdy dziecko w nim przebywa.

Zabezpiecz swojego malucha prześcieradłem. Odwróć dopasowane prześcieradło do góry dnem i umieść w każdym z czterech rogów torbę lub przenośną lodówkę, aby utrzymać materiał w stanie rozłożonym. To naturalnie stworzy boki, które mogą pełnić rolę bariery dla piasku i powstrzymać ciekawskie dziecko od eksplorowania całego wybrzeża.

Jakie przekąski na plażę?

Jeśli Twoje dziecko spożywa stałe pokarmy, zamroź kilka saszetek z jedzeniem na noc przed wypadem na plażę. Na plaży będą miały chłodną konsystencję i pomogą utrzymać dziecko w chłodzie i nawilżeniu. O czym jeszcze warto pamiętać wybierając się na plażę z dzieckiem.

Kiedy wybierasz się z dzieckiem na plażę

Czasami cień nie wystarcza, aby dzieci się ochłodziły. Weź małą butelkę z rozpylaczem wypełnioną wodą z lodem, aby rozpylać na dziecko w regularnych odstępach czasu i kiedy wyglądają na zaczerwienione. Usuń piasek używając skrobi kukurydzianej. Kuchenna podstawowa skrobia kukurydziana to zaskakująco skuteczny sposób na usunięcie piasku ze skóry dziecka. Posyp go na odsłonięte ręce i nogi i obserwuj, jak działa magicznie. Działa poprzez wysuszanie skóry, dzięki czemu piasek ściera się łatwo i bezboleśnie. Bezbarwny proszek dla dzieci również działa dobrze. Zmniejsz swoje obciążenie. Weź ze sobą wózek lub wózek spacerowy, abyś nie musiał nosić dziecka razem z plażowymi torbami, lodówką, parasolem i krzesłami, które przynosisz. Wskazówka dla profesjonalistów: Przeciąganie wózków do tyłu jest łatwiejsze niż popychanie ich do przodu w piasku. Użyj namiotu podręcznego na drzemki.

Planujesz pozostawanie na piasku przez cały dzień? Rozważ zakup małego namiotu, aby dziecko mogło spać w przytulnym zacienionym miejscu, z dala od słońca i piasku. Zastosuj ocet jabłkowy w kąpieli po pobycie na plaży. Pomimo naszych najlepszych starań w zakresie ochrony przeciwsłonecznej, czasami dzieci stają się trochę różowe od słońca. Aby ukoić spaloną słońcem skórę, dodaj tego wieczora kilka kropli octu jabłkowego do kąpieli. Ocet jabłkowy może pomóc złagodzić swędzenie i pieczenie.

Ochłodź krem do opalania

Zanim wyjdziecie na plażę, wrzuć krem przeciwsłoneczny do chłodziarki, aby go schłodzić. Po ponownym użyciu go będąc już na plaży, będziesz również w stanie obniżyć temperaturę ciała dziecka. Trzymaj zapas zimnych chusteczek.
Podczas pakowania lodówki, dodaj kilka wilgotnych chusteczek. Sprzątną bałagan i szybko schłodzą dziecko.

Zabawki na plażę dla dzieci

zabawki na plażę dla dzieciPlaża to najlepsza zabawka, jaką masz, więc zaoszczędź swoje pieniądze na drogich zabawki na plażę dla dzieci. Zestaw wiadro i łopatka to wszystko, czego potrzebujesz, by zabrać się za plażową zabawę. Aby dodać coś ekstra, spróbuj konewki, zabawki do kąpieli lub małe samochody i ciężarówki. Użyj siatki do prania zabawek plażowych.
Gdy będziesz gotowy do powrotu do domu, spakuj zabawki plażowe w siatkowy worek na pranie. Piasek naturalnie wypadnie, gdy będziesz wracać do swojego samochodu. A kiedy wrócisz do domu, możesz wyczyścić je bezpośrednio z torby. Ochłodź butelki z wodą.
Umieść kilka nieotwartych butelek z wodą w zamrażarce na dzień przed wypadem na plażę. Butelki działają jak kostki lodu, aby napoje i przekąski były chłodne, a przez cały dzień będziesz mieć schłodzoną wodę.

Nie zapomnij o kapeluszu

Ochrona dziecka przed słońcem powinna być priorytetem na plaży. Przynieś kapelusz z szerokim kołnierzem, który nie tylko zakrywa głowę Twojego dziecka, ale także uszy i szyję. Zostaw dodatkowe ręczniki w samochodzie. Przynieś kilka dodatkowych ręczników, w tym ręcznik dla dziecka. Jeśli dziecko jest mokre lub pokryte piaskiem, połóż je na fotelu, aby wygodniej było jechać do domu. Jeśli zastosujesz chociaż kilka z powyższych porad, z pewnością Twój dzień z dzieckiem na plaży będzie należał do udanych. Spędzicie go bez niepotrzebnego stresu, bawiąc się i śmiejąc, a ten dzień zapewni wam wszystkim niezapomniane przeżycia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here