Zabawki rolnicze dla dzieci

0
528
zabawki rolnicze dla dzieci

Każdy chłopiec i dziewczynka w dzieciństwie ma marzenia. Dotyczą one wszystkiego co będzie nas dotyczyć w przyszłości. Zaklinanie „jutrzejszego dnia” jest o tyle dobre, że przez chwilę mali ludzie wiedzą czego chcą i dążą do osiągnięcia tego celu. Każdy mały chłopiec przechodzi przez fazy bycia policjantem, strażakiem, lekarzem i żołnierzem. Ten podstawowy pakiet możemy powiększyć o mniej popularne zawody. Ja prócz wymienionych powyżej zawodów chciałem zostać rozwozicielem owoców, ponieważ dostałem białą metalową furgonetkę z narysowanymi owocami i warzywami na boku kabiny. To był mój cel, do czasu, aż nie dostałem pierwszego modelu maszyny rolniczej. Był to czerwono biały kombajn. Z przodu była wielka ruchomą żniwiarką. Coś wspaniałego. Z czasem dostawałem inne różne zabawki rolnicze dla dzieci.

Zabawki rolnicze dla dzieci

zabawki rolnicze dla dzieciOtrzymywałem wiele traktorów z różnymi przyczepami. Śmiało można stworzyć wielki park maszynowy. Modele są wspaniale odwzorowane. Wiele szczegółów w traktorach jest dopracowanych. Wszystko zależne od skali modelu i firmy, ale te droższe modele to naprawdę dzieła sztuki. Skale są modeli są różne od malutkich tak zwanych „resorków” do wielkich maszyn, na których dziecko może siedzieć i jeździć. Na rynku znajdziemy mnóstwo firm, które zajmują się tą gałęzią przemysłu zabawkarskiego. Firma Bruder jest dość spora, chociaż ich modele są doskonałe. Możemy w ich ofercie znaleźć każdą dostępna prawdziwą maszynę, pomniejszoną w skali. Traktory bardzo często mają wbudowany mechanizm napędowy nakręcany na sprężynę.

Wystarczy wziąć pojazd parę razy nakręcić sprężynę, ciągnąc traktor do tyłu. Po nakręceniu puszcza się zabawkę i ona sama jedzie, aż sprężyna przestanie go napędzać. Inne mechanizmy, które są wkładane do zabawki rolnicze dla dzieci to mechanizmy wydające odgłos przy poruszaniu się. Jadąc zabawką po ziemi, wydaje ona głos pracy silnika. Ten mechanizm jest spotykany najczęściej. Najfajniejsze w tych zabawkach jest składanie części z traktora i przyczepy. Wszystkie uchwyty są standardowe i pasuje do nich każda przyczepa. W droższych zabawkach jak od Brudera, części traktorów są ruchome. Może podnieść maskę traktora czy otworzyć drzwi, aby włożyć do środka zabawkę kierowcy. Mniejsze zabawki nie mają takich funkcji.

Producenci zabawek rolniczych

Firma SIKU specjalizuje się w dokładnym odwzorowaniu traktora, ale w małej skali. Tańsze zabawki niestety nie przypominają za bardzo prawdziwych maszyn rolniczych, które możemy odnaleźć na wsiach. Wiele firm specjalizuje się w zabawkach dla najmłodszych. Zabawki rolnicze dla dzieci w wieku 1+ również są dostępne na rynku. Firma Dumel udostępniła na rynku zabawki, które nie zagrażają życiu dziecka. Duże elementy, które dziecko nie będzie wstanie wsadzić sobie do buzi, świadczy o bezpieczeństwie zabawy. Zabawki dla najmłodszych dzieci mają w zestawach często zwierzątka, którymi dzieci mogą się bawić. Zabawki rolnicze dla dzieci najmłodszych często posiadają dźwięki i światełka. Firma Wader również oferuję zabawki rolnicze, ale ideą firmy od zawsze była prostota w wyglądzie. Firma na rynku jest od bardzo dawna i jakościowo jest to bardzo wysoka półka. Dla dzieci, które mają możliwość zabawy w piaskownicy, zabawki rolnicze dla dzieci na pewno będą genialnym prezentem.

Duże zabawki rolnicze

toys-932747_640Zabawki traktory z możliwością poruszania się nimi przez dziecko, stanowią też dużą część rynku. Można nazwać takie zabawki rowerkami, które mają charakter rolniczy. Jest to na przykład traktor z możliwością podpięcia przyczepki. Traktor posiada na przykład łyżkę z przodu, którą może nabierać piasek lub spychać piasek na kupkę. Duże zabawki rolnicze są świetną alternatywą dla dziecka, ponieważ mogą same poruszać się po terenie, to jeszcze mogą poczuć możliwości pracy taką maszyną. Rowerki o wyglądzie traktora, posiadają często sygnały dźwiękowe jak na przykład klakson czy dźwięk cofania pojazdu. Przyczepy, które można podpiąć do traktora z pedałami, często wyposażone są w narzędzia dziecięce typu łopata czy kilof. Dzieci będą miały wielką frajdę z zabawek rolniczych. Od najmniejszej zabawki, do wielkich pojazdów, którymi dziecko może się poruszać. Wybór zabawek jest przeogromny. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Firmy bardzo duży nacisk kładą na dopracowanie zabawek. Oferta na rynku jest tak duża, że na każdą okazję można znaleźć prezent. Zabawki rolnicze nie są tanie, ale można je dokupować dzieciom. Może je dopasowywać do różnych traktorów i różnych przyczep. Można ofiarować dziecku poczucie bycia dorosłym rolnikiem, który zbiera to co wyhodował i który dba o swoją farmę. Zabawki rolnicze dla dzieci od plastikowych małych traktorków, przez klocki, aż do maszyn, które napędzane są pedałami. Idealny prezent dla każdego dziecka. Dostępne zabawki w każdym sklepie zabawkowym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here