Czym jest manicure hybrydowy i co trzeba o nim wiedzieć?

0
1262
Czym jest manicure hybrydowy i co trzeba o nim wiedzieć?

Wiele młodych kobiet poszukuje coraz to lepszych metod malowania i zdobienia paznokci. Zresztą, nie tylko to z pewnością jest ich bolączkami, chcą w sumie poznać specjalistów, którzy zaspokoją ich potrzeby nie tylko w kwestii kosmetyki paznokci, ale też i fryzur. Jakkolwiek jeszcze znaleźć dobry salon fryzjerski nie jest zbyt trudnym zadaniem, szczególnie mając do dyspozycji takie poradniki jak http://www.oktim.pl/z-naszym-poradnikiem-konsumenta-szybko-znajdziesz-dobry-salon-fryzjerski-sprawdz-jakie-to-proste/, które w tym pomogą, to już z gabinetem kosmetycznym sprawa wygląda często na bardziej skomplikowaną. Nie każdy gabinet kosmetyczny oferuje równie nowoczesne metody lakierowania i zdobienia paznokci. Jest to szczególnie bolączka pomniejszych gabinetów prowadzonych przez osoby o małej wiedzy i umiejętnościach. Skupmy się jednak na hybrydach i zaletach, jakie dają.

Czym jest i co oferuje manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy jest najpopularniejszą metodą lakierowania paznokci i ich zdobienia, gdyż oferuje:

  • trwałą powłokę bez użycia szkodliwych dla paznokci i reszty organizmu substancji chemicznych,
  • powłokę błyszczącą i gładką,
  • nowe możliwości zdobienia paznokci,
  • wydłużoną trwałość powłoki sięgającą kilku tygodni.

Manicure hybrydowy oferuje znacznie lepsze właściwości powłoki lakierowanych paznokci, gdyż nie zawiera substancji, które mogłyby im szkodzić, a także podrażniać skórę palców tym samym powodować przyspieszone ich niszczenie, nakłada się łatwo i dobrze utwardza pod lampą UV.

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy robi się następująco:

  • oczyszcza się płytkę paznokcia z lakierów i zanieczyszczeń,
  • formuje się płytkę paznokcia do wymaganego kształtu,
  • poleruje się płytkę, przygotowując podłoże pod lakier,
  • nakłada się lakier podkładowy i utwardza się go pod lampą UV,
  • lakier właściwy o oczekiwanej barwie i zdobieniu i utwardzenie pod lampą,
  • lakier nawierzchniowy utrwalający i podnoszący trwałość stylizację i utwardzenie go pod lampą.

Nałożenie hybrydowego lakieru zdaje się proste i takie jest w rzeczywistości. Robi się tak samo z każdym kolejnym paznokciem.

Czy hybryda jest trwała?

Manicure hybrydowy jest dość trwałą stylizacją paznokci, którą można wykonać samodzielnie w domu, mając pewną wiedzę i wprawę, albo skorzystać z dobrego gabinetu kosmetycznego, na przykład znalezionego za pomocą https://www.moment.pl/paznokcie/manicure/wroclaw. Hybryda jest trwała, nie tylko wtedy, kiedy będzie się o nią odpowiednio dbać, czyli nie będzie się jej narażać na szkodliwe warunki jak uderzenia, specjalne zarysowania. Zachowuje swoją trwałość stosunkowo długo, czyli przynajmniej 2 tygodnie jest równie błyszcząca i ma te same własności estetyczne, jak na początku po jej nałożeniu. Trwałość może oczywiście być jeszcze dłuższa, ale poleca się ją zdjąć po tych kilku tygodniach, aby paznokcie miały możliwość regeneracji mikrouszkodzeń i oddychania. Hybrydę łatwo się zdejmuje za pomocą acetonowego zmywacza do paznokci.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here