Wybieramy biustonosze dla Pań z dużym biustem Jakie biustonosze dla dużych piersi?

0
556
Wybieramy biustonosze dla Pań z dużym biustem Jakie biustonosze dla dużych piersi

Biustonosze duże rozmiary i ich właściwe dopasowanie biustonosza jest bardzo ważne przy dużym rozmiarze biustu. Wiele dolegliwości fizycznych może być spowodowanych niewłaściwie dopasowanym biustonoszem. Większość kobiet nadal zakłada, że ramiączka podtrzymują biust i dlatego przejmują na siebie cały ciężar. Właśnie w tym tkwi błąd. W optymalnym biustonoszu, taśma pod biustem zapewnia 80% wsparcia. Jeśli pasek jest zbyt luźny to nie spełnia swojej funkcji. Konsekwencją są, iż paski wrzynają się w ramię i powodują ból, napięcie w okolicy karku i bóle pleców, które w najgorszym wypadku towarzyszą nam przez cały dzień.

Aby uzyskać dobre wsparcie dla piersi w biustonoszach, należy zwrócić uwagę na następujące cechy:

Szerokie i wygodne paski, szeroka taśma pod biustem, wysoka taśma środkowa, szerokie i miękkie szwy pod pachami, wysoko wycięty, elastyczny dekolt. krótki materiał zapewniający efekt podtrzymania

Jeśli masz duży rozmiar biustu, powinnaś unikać wąskich ramiączek. Mogą one szybko wrzynać się w skórę i pozostawiać bolesne ślady po ucisku. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na szerokie ramiączka biustonosza. Powinny być one wykonane z miękkiego materiału, aby zmniejszyć nacisk na ramiona i szyję. Dodatkowe wyściełanie ma jeszcze bardziej pozytywny wpływ na obszar ramion.

Wybierz biustonosz z szeroką taśmą pod biustem

Jak już wspomniano, kluczową rolę odgrywa odpowiednia opaska pod biustem. Powinien być niezbyt wąski, twardy, anatomicznie ukształtowany i wykonany z wygodnego materiału. Zapobiega to nieprzyjemnemu uciskowi na żołądek. Powinien być jednak dobrze dopasowany, aby optymalnie rozłożyć obciążenie piersi, a tym samym mniej obciążać ramiączka i obszar ramion. Indywidualnie dopasowany biustonosz może nie tylko przeciwdziałać problemom zdrowotnym, ale także przyczynia się do lepszego wizerunku ciała.

Jeśli chodzi o optymalne dopasowanie biustonosza, liczy się nie tylko rozmiar miseczki, ale także dopasowanie! Składa się na to wiele czynników: krój biustonosza, jego wykonanie, materiały i kolorystyka. Wszystkie te czynniki mają wpływ na dopasowanie biustonosza.

Wysoki pas środkowy zapewnia optymalne podparcie

Wysoka taśma środkowa i mocna taśma pod biustem zapewniają maksymalny komfort. Podtrzymująca funkcja paska środkowego gwarantuje optymalny kształt biustu i utrzymuje go dobrze zamkniętym.

Biustonosze duże rozmiary – jakie wybrać:

Biustonosz z miseczkami: Biustonosz z pełnymi miseczkami całkowicie obejmuje piersi i zapewnia szczególnie dobre podtrzymanie bez zsuwania się.

Biustonosz z fiszbinami: Fiszbiny znajdują się pod biustem i kształtują miseczki. Fiszbiny zapewniają optymalne podtrzymanie biustu.

Powyższe biustonosze są dostępne w sklep Conteshop.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here