Bluzy na zamówienie

3
2612
bluzy na zamówienie

Często, gdy wybieram się na zakupy, mam ogromny problem z wyborem czegokolwiek. Należę do strasznie wybrednych osób. Nierzadko jest tak, że nawet jakiś drobny szczegół sprawia, że całość w ogóle mi się nie podoba. Może to być długość rękawka w przypadku koszulki, zbędny malutki zamek przy kurtce, zbyt małe kieszenie w spodniach czy nieciekawe, słabe jakościowo nadruki na koszulkach i bluzach. Rozwiązaniem mogą być bluzy na zamówienie.

Nadruki na bluzach

Zdarza mi się, że widząc jakiś model bluzy myślę sobie na przykład: „Ta koszulka wyglądałaby świetnie, gdyby zamiast obecnego nadruku było zdjęcie zachodzącego słońca, które udało mi się ostatnio zrobić”. W takich momentach chodzi za mną myśl o ubraniach robionych na zamówienie. Każdy taki ciuch byłby jedyny w swoim rodzaju, zupełnie niepowtarzalny. Każdy z nadruków byłby odzwierciedleniem tego, co myśli, czuje i lubi zamawiający. Każde takie ubranie byłoby idealnie dopasowane i świetnie by się nosiło.

Bluzy na zamówienie

Myślę, że bluzy na zamówienie są bardzo dobrym pomysłem na swego rodzaju biznes. Bluzy same w sobie nie są skomplikowaną częścią garderoby, a to właśnie na nich najczęściej pojawiają się te najciekawsze motywy w postaci nadruków. Robiąc bluzy na zamówienie daje się klientowi pewną swobodę i możliwość w uczestniczeniu w procesie produkcji jego przyszłego ubrania. Ponadto klient może wtedy umieścić na niej, co tylko chce. Może to być zrobione przez niego zdjęcie, motyw z ulubionej gry komputerowej, ulubiona postać z książki czy podobizna ukochanego zespołu muzycznego. Przez taką bluzę jesteśmy w stanie wyrazić siebie i swoje zainteresowania. Uchyla to nieco rąbka tajemnicy każdego człowieka, jaką są jego osobowość i charakter.

Jak stworzyć projekt bluzy

Bluzy na zamówienie z pewnością znajdą swoich amatorów w bardzo wielu dziedzinach. W końcu każdy z nas ma ich przynajmniej kilka w swojej garderobie. Dlaczego więc nie mieć takich, które sami stworzyliśmy, którym nadaliśmy historię i znaczenie? Dlaczego nie sprawić, że będziemy ubierać bluzę jeszcze częściej i chętniej? Moim zdaniem, jeżeli tylko jest taka możliwość, powinniśmy pozwolić naszemu wewnętrznemu artyście dojść do głosu. Ostatecznie to właśnie on najlepiej i najpiękniej obrazuje to, jacy naprawdę jesteśmy. Każda postawiona przez nas kreska, każde maźnięcie pędzlem, każdy rysunek, każda stworzona grafika, każde zrobione zdjęcie, każdy napisany tekst, każda jedna stworzona przez nas rzecz mówi coś o naszej osobowości.

Mówi o nas także to, co lubimy i kochamy – ulubione przedmioty w szkołach, wymarzone zawody, hobby i pasje czy ulubione postacie z książek, gier i seriali. To czy wolimy lato, czy zimę. To czy częściej czytamy romanse, thrillery czy horrory. To o czym myślimy zaraz po przebudzeniu. To czy wolimy wschód czy zachód słońca. Wszystko to i o wiele więcej definiuje naszą osobowość. Uważam, że powinniśmy dzielić się tym z otoczeniem i pokazać jacy jesteśmy, co możemy zaoferować światu. Ponadto dzięki tego rodzaju bluzie możemy również pokazać jak dobrze znamy kogoś nam bliskiego, wręczając mu prezent, stworzony z myślą o tej właśnie osobie i specjalnie dla niej. Taki gest z pewnością wywoła uśmiech na czyjejś twarzy. luzy na zamówienie to nie tylko zwykłe ciuchy. To coś, za czym może kryć się ciekawa historia. Coś, co pomaga nam wyrazić siebie i pokazać nasze pasje. To jest coś, co będzie wręcz częścią nas samych, a nie tylko rzeczą, którą na siebie nałożymy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here