Wyjątkowy weekend na Mazurach – jak warto go spędzić?

0
1102
Niezapomniany pobyt na Mazurach

Polska ma wiele malowniczych miejsc. Do jednych z nich, z pewnością można zaliczyć krainę 1000 jezior. Wiele osób zastanawia się, w które miejsce najlepiej wyjechać i jak spędzić weekend na Mazurach?

Niezapomniany pobyt na Mazurach

Hotel Masuria położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie objętego strefą ciszy jeziora Isąg. Dzięki programowi Natura 2000, okolice hotelu zachowały niepowtarzalną atmosferę. Jest wiele widoków wartych zobaczenia. Bliskość przyrody pozwala odpocząć od zgiełku miasta i nabrać motywacji do nowych działań. Pobyt w naszym ośrodku, pozwoli także odpocząć naszemu organizmowi od zanieczyszczeń miasta.

Masuria Hotel & SPA daje możliwość udostępnienia rowerów, co ułatwia poznanie uroków pobliskiego lasu i spędzenie czasu z rodziną bądź znajomymi. Przyjaciele na czterech łapach, również są mile widziani! Dla osób mających ochotę na spokojniejsze rozrywki, mamy w ofercie kręgle lub bilard, gry planszowe w pokoju zabaw lub możliwość rozgrywki na konsoli Xbox. Po udanej zabawie, restauracja Natura zaspokoi kubki smakowe każdego gościa, nawet tego najmniejszego i najbardziej wybrednego. A jeśli rodzice będą chcieli spędzić chwile we dwoje lub skorzystać z naszego SPA, animator chętnie zaopiekuje się pociechami.

W okolicach hotelu są różne atrakcje Mazur. Jeziora są czyste, lasy bujne i zielone, można zobaczyć pomniki przyrody, drewniane mazurskie chałupy z XIX wieku i murowane domy z przełomu XIX i XX wieku.

Hotel Masuria, posiada również atrakcyjną ofertę dla osób z biznesu. Znajdują się w nim profesjonalne sale konferencyjne, a obsługa ma doświadczenie w eventach dla 250 gości. Jest również możliwość organizacji atrakcji integracyjnych – wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek, zabawę taneczną w hotelowym klubie lub uroczystą kolację. Zapraszamy do kontaktu, na pewno razem ustalimy plan na satysfakcjonującą imprezę firmową.

Hotel ma szeroki wybór ofert. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jest możliwość podarowania komuś vouchera na pobyt w naszym mazurskim kurorcie. Na stronie internetowej znajduje się galeria zdjęć, można obejrzeć sam budynek, pokoje, restaurację, SPA, sale konferencyjne i okolice. Zapraszamy na hotelmasuria.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here