Discovery Pico – najlepszy laser pikosekundowy

0
1776
Discovery Pico – najlepszy laser pikosekundowy

Tatuaże zazwyczaj robi się w sposób nieprzemyślany albo potem zostają one źle wykonane i mamy problem, bo trzeba go usunąć. Kolejnym problemem mogą być różne przebarwienia oraz blizny, ale na to wszystko jest idealny sposób, który pozwoli pozbyć się nieudanego tatuażu albo przebarwienia czy blizny. Tym sposobem jest laser pikosekundowy Discovery Pico, który jest najlepszym z laserów stosowanych w medycynie estetycznej. To też najmocniejszy na rynku pikosekundowy laser II generacji.

Czym się wyróżnia laser Discovery Pico?

Laser Discovery Pico jest laserem, którego działanie opiera się o najnowocześniejszą technologię piko sekundową, która wykorzystuje ultrakrótkie impulsy, ale też charakteryzuje się zdecydowanie większą mocą. Dzięki temu urządzenie to daje lepsze efekty leczenia, ale też zwiększają się możliwości terapeutyczne, jak i również dochodzi do zminimalizowania odczuć bólowych, ale też skraca się czas wykonywanych zabiegów. Dzięki temu, że laser ten ma technologię pikosekundową, to można takie zabiegi wykonywać przez cały rok. Poza tym laser ten ma dodatkową końcówkę frakcyjną, która pozwala wykonywać profesjonalne zabiegi, których celem jest poprawa skóry, co umożliwia realizowanie różnego rodzaju zabiegów odmładzających. Są tutaj ultrakrótkie impulsy, co pozwala na produkowanie większej ilości kolagenu oraz elastyny, które są odpowiedzialne za elastyczność i młody wygląd skóry. Zabieg z wykorzystaniem lasera pikosekundowego można wykonać na przykład w warszawskiej Klinice Miracki.

Bezpieczeństwo i niezawodność lasera Discovery Pico

Ten laser pikosekundowy ma opatentowaną technologię, dzięki której możliwe jest rozbicie pigmentów na bardzo drobny pył, który następnie jest usuwany z organizmu przez układ odpornościowy. Dlatego jest to doskonałe rozwiązanie dla stosowanych do tej pory rozwiązań, które rozbijały pył na granulki. Poza tym jest krótki czas trwania impulsu, a to w znacznym stopniu zmniejsza poziom nagrzania powierzchownych warstw skóry i dzięki temu zapewnia większe bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu, ale też bardzo dobrą precyzję. Za pomocą lasera do głębszych warstw skóry dostarczana jest energia, która powoduje silniejsze oddziaływanie na melaninę oraz na inne barwniki, a to skutkuje szybszym pozbyciem się plam oraz innych zmian skórnych. Stosowanie tego urządzenia w zabiegach odmładzających, to tkanki stymulowane są do autoregeneracji, co powoduje, że skóra staje się bardziej napięta, mocniejsza oraz gładka.

Najważniejsze wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu

Jeśli chodzi o wskazania do wykonania zabiegu, to należą do nich:

 • usuwanie tatuaży, a  także tatuażu kolorowego;
 • likwidowanie makijażu permanentnego;
 • w celu całościowego odmłodzenia skóry;
 • redukcja rozstępów;
 • likwidowanie blizn, a także blizn potrądzikowych;
 • redukowanie przebarwień.

Natomiast, jeżeli chodzi o przeciwwskazania, to należą do nich:

 • świeża opalenizna;
 • skłonność do bliznowców;
 • przyjmowanie leków i ziół światłouczulających;
 • aktywne infekcje skórne, które występują w leczonym  obszarze;
 • nowotwory skóry.

Czy podczas zabiegu odczuwalny jest ból?

Dawniej, gdy tatuaże usuwano mechanicznie ból wysoki. Dzisiejsze metody nie są tak bardzo bolesne. Odczucia zabiegowe podczas zabiegu laserem Discovery Pico to odczuwanie ciepła o różnym nasileniu w głębi skóry, gdzie działa światło lasera. Jeśli pacjent chce, to leczony miejsce może zostać poddane znieczuleniu miejscowemu, chociaż w wielu przypadkach jest ono zbędne. W związku z tym zabieg jest praktycznie bezbolesny i warto z niego skorzystać, jeżeli chce się mieć młody wygląd.

Więcej informacji na temat zabiegu Discovery Pico można znaleźć na stronie: https://klinikamiracki.pl/discovery-pico/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here