Laserowe usuwanie popękanych naczynek – pozna dwa lasery, które pomogą Ci się ich pozbyć w całości!

0
1963
Laserowe usuwanie popękanych naczynek - pozna dwa lasery, które pomogą Ci się ich pozbyć w całości!

Popękane naczynka na twarzy, nogach czy dekolcie to problem, z którym zmaga się wiele Polek. Bez względu na to, z jakiego powodu naczynka krwionośne zaczynają pękać (np. nieodpowiednia pielęgnacja skóry, predyspozycje genetyczne), jest to kwestia, która wpływa niekorzystnie nie tylko na wygląd, lecz także samopoczucie pacjentek. Na rynku kosmetycznym znajduje się co prawda wiele preparatów przeznaczonych do pielęgnacji cery naczynkowej, jednak lekarze zaznaczają, że najlepsze efekty terapeutyczne jesteśmy w stanie osiągnąć przy pomocy nowoczesnych metod leczenia z zakresu medycyny estetycznej. Mowa tu przede wszystkim o leczeniu laserowym urządzeniami Cutera Excel V oraz Alma Harmony Dye VL, którymi dysponują m.in. specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie. Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na zabieg przy pomocy jednego ze wspomnianych laserów.

Laseroterapia najlepszym sposobem na usuwanie popękanych naczynek?

Specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki przekonują, że laserowe usuwanie popękanych naczynek jest obecnie najskuteczniejszym rozwiązaniem problemu uporczywych pajączków na twarzy, nogach czy dekolcie. To przede wszystkim z tego względu, że unikalne działanie światła laserowego jest w stanie nie tylko zmniejszyć te niedoskonałości skórne, lecz także usunąć je w całości. Przy pomocy urządzeń Cutera Excel V oraz Alma Harmony Dye VL specjaliści są w stanie doprowadzić do całkowitego zaniku nieestetycznych naczynek i uzyskaniu efektu pięknej skóry o jednolitym kolorycie. U wielu pacjentów efekt ten może pojawić się już po pierwszym wykonanym zabiegu, jednak w przypadku większych zmian niezbędne może okazać się przeprowadzenie serii zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych.

Zamykanie naczynek przy pomocy lasera Cutera Excel V

Cutera Excel V to według specjalistów obecnie najlepszy laser do zamykania naczynek na rynku medycznym. Urządzenie pozwala na uzyskanie szybkich i spektakularnych efektów leczenia dzięki zastosowanej w nim unikalnej i zaawansowanej technologii, która wykorzystuje aż dwie różne długości fali. To sprawia, że specjaliści są w stanie przeprowadzić niezwykle precyzyjny zabieg idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Warto zaznaczyć, że laser Cutera Excel V jest urządzeniem, które zostało przeznaczone nie tylko do zamykania popękanych naczynek na twarzy i nogach, lecz także wielu innych problemów o charakterze naczyniowym, np. rumienia, trądziku różowatego, naczyniaków czy żylaków kończyn dolnych. Zastosowany został w nim specjalny system chłodzenia, który zwiększa komfort wykonywanego zabiegu, a przy tym zmniejsza ryzyko ewentualnych powikłań i skraca do minimum okres rekonwalescencji.

Laser do usuwania naczynek Dye VL

W warszawskiej Klinice Miracki specjaliści korzystają często także z innego lasera w celu usuwania popękanych naczynek. Choć zabiegi wykonywane przy pomocy lasera Alma Harmony Dye VL są modelowym przykładem zabiegów fotoodmładzania, są też bardzo skuteczne w usuwaniu drobnych przebarwień, niewielkich naczynek i wyrównywaniu kolorytu skóry. To dzięki temu, że światło lasera bardzo skutecznie oddziałuje na melaninę i hemoglobinę zawartą w skórze. Usuwanie popękanych naczynek przy pomocy lasera Dye VL jest zabiegiem szybkim, skutecznym, mało inwazyjnym i bezpiecznym dla pacjenta – podczas terapii jest on chroniony przed ryzykiem poparzenia, co pozwala na jego szybki powrót do formy po zakończonej procedurze zabiegowej. Dzięki fotoodmładzającym właściwościom lasera Dye VL podczas terapii zamykania naczynek pacjent może pozbyć się także drobnych zmarszczek, przebarwień i innych oznak zmęczenia.

Więcej informacji na temat laserowego usuwania naczynek znajdziesz na stronie:

https://klinikamiracki.pl/zabieg/zamykanie-naczynek-cutera-excel-v/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here