Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą ultradźwiękową

0
677
Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą ultradźwiękową

Salony fryzjerskie oferują nam ogrom zabiegów, dzięki którym możemy całkowicie odmienić swój wizerunek. Do popularnych kuracji przynoszących fenomenalne rezultaty zaliczyć możemy przedłużanie i zagęszczanie włosów. Chcesz olśnić bliskich podczas wyjątkowego dnia? Borykasz się z nadmiernym osłabieniem włosów negatywnie wpływającym na Twój wygląd i samopoczucie? A może, po prostu, marzysz o długich, pięknych falach i nie chcesz czekać kilku lat na rezultaty zapuszczania włosów? Pożądany efekt możesz uzyskać podczas jednej wizyty u stylisty fryzur. Specjaliści przedłużają i zagęszczają włosy wieloma metodami. Jedną z nich jest zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków. Co warto o nim wiedzieć? Sprawdź!

Bezpieczne przedłużanie i zagęszczanie włosów „na zimno”

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą ultradźwiękową polecane jest wszystkim osobom pragnącym uzyskać naturalny efekt bez narażania własnych kosmyków na zniszczenia. Zabieg polega na łączeniu wyrastających z głowy pukli z dodatkowymi pasemkami specjalnym urządzeniem przypominającym klasyczną prostownicę. Jednak, w odróżnieniu od niej, sprzęt wykorzystywany w tym przypadku wytwarza nie ciepło, a fale akustyczne o wysokich częstotliwościach. W wyniku zjawiska zimnej fuzji pasma łączą w się całość.

Zalety zabiegu

Nowoczesny zabieg zapewnia fenomenalny efekt. Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą ultradźwiękową jest precyzyjne oraz bezpieczne dla skóry głowy i własnych włosów. Łączenia powstające między doczepami a naturalnymi włosami są płaskie i dyskretne. Kuracja może być wykonywana u osób uczulonych na metale. Co ważne, odpowiednio pielęgnowana fryzura zachowa swoją doskonałą kondycję nawet przez pół roku. Najlepszy efekt gwarantuje doczepienie włosów naturalnego pochodzenia. Starannie przygotowane i dobrane do naszej urody włosy ścięte od ludzi zachowują się dokładnie tak samo, jak kosmyki wyrastające ze skóry głowy. Oznacza to, że nowa fryzura jest jednolita, może być dowolnie czesana, modelowana, prostowana i kręcona, a nawet koloryzowana.

Koszty zabiegu

Cena przedłużania i zagęszczania włosów ultradźwiękami uzależniona jest od kilku czynników, przede wszystkim renomy danego salonu fryzjerskiego oraz długości i typu doczepianych pasm. Cena widniejąca na rachunku waha się zazwyczaj w granicach 1500 – 2500 zł. Zabieg, podobnie jak w przypadku przedłużania i zagęszczania innymi metodami, zajmuje około 3-4 godzin.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here